Jaunums

Cienījamie pacient! Ar prieku gribam padalīties ar labu ziņu! Tagad mūsu klīnikā ir dentālais mikroskops. Līdz ar to diagnostika un ārstēšana būs vēl precīzāka. Mūsdienīgas metodes dod mums iespēju maksimāli precīzi redzēt smalkumus, jo nevar prognozēt rezultātu, balstoties tikai uz ārsta intuīciju un pieredzi.

Dentālā mikroskopa priekšrocības:

  • precīzāka zoba stāvokļa diagnostika,
  • ārsta darba augstāka precizitāte,
  • efektīvāka zoba kanālu pārārstēšana.

Dentālais mikroskops stomatoloģijā:

Visbiežāk dentālo mikroskopu lieto endodontijā. Zobu sakņu anatomija un struktūra katram ir atšķirīga. Sakņu kanāli var būt dažādas formas un garuma. Endodontiskā ārstēšana skaitās sarežģīta un prasa ārsta paaugstinātu uzmanību un precizitāti. Dentālais mikroskops dod ārstam iespēju veikt darbu maksimāli efektīvi, kas dod iespēju saglabāt zobu un pagarināt tā dzīvi.

Mikroskopa speciālais apgaismojums un palielinājums dod iespēju redzēt vairāk detaļu pirmreizējā ārstēšanā. Jo nekvalitatīva pirmreizēja ārstēšana ar laiku var provocēt iekaisumu procesu gan zobā, gan zem saknes. Rezultātā - priekšlaicīgu zoba zaudējumu. Lai varētu saglabāt zobu, nepieciešama kanālu pārārstēšana. Tādos gadījumos nepieciešams mikroskops.

Ar mikroskopa palīdzību ārsts var:

  • viegli atrast ieeju kanālā;
  • kārtīgi atplombēt kanālus;
  • ieraudzīt un slēgt perforāciju kanālā;
  • ieraudzīt plaisu zoba audos.

Turklāt mikroskopu lieto ne tikai endodontijā, bet arī veicot restaurācijas un protezēšanas darbus maksimāli precīzi un efektīvi.

PIERAKSTĪTIES

Kontakti

E-pasts: info@maxilla.lv
Telefons: +371 66002528
Fakss: +371 66002528
Mobilais: +371 22330642

Darba laiks

Darba laiks:
darba dienās: 9.00 - 21.00
sestdienās: brīvs
svētdienās: brīvs

Skype