Vector-scaler

 

Parodontīta vidējā pakāpē netiek uztverta kā bīstama slimība. Galvenokārt pacientus uztrauc tādas problēmas, kā iekaisums, asiņošana, īpaši, smaganu recesija, kas veicina zobu kakliņu pagarināšanos un estētiskos traucējumus. Tāpēc bieži vien viņi atsakās no ķirurģiskās ārstēšanas, kas sastāv no vairākām sāpīgām procedūrām.

„Vektor” sistēma ļaus visu sākotnējo iejaukšanos veikt viena apmeklējuma laikā. Šī metode ir mazāk sāpīga, kā tradicionālās parodonta ārstēšanas metodes, tāpēc pacienti uztver to kā mazāk nepatīkamu.

 

 

«Vektor» sistēmas darbības principi

Izmantojot „Vektor” sistēmas instrumentus, vienīgā kustība ir lineārā, kas ir paralēla saknes virsmai. „Vektor” sistēmas atšķirība ir saudzējoša bakteriālās bioplēves un zobu aplikuma noņemšana ar ultraskaņas enerģijas netiešo saistīšanu.. Nenotiek cieto audu bojāšana un netiek traumēti mīkstie audi. Bet pateicoties suspensijai, kas satur mikrodaļiņas, ievērojami paaugstinās saknes attīrīšanas efektivitāte. Tikai stomatologs var attīrīt zobus zemāk par smaganu līmeni.

Instrumenta enerģija tiek padota uz parodontālo kabatu caur hidroapvalku (hidrodinamiskā iedarbība). Paradontālā kabata tiek intensīvi apstrādāta un skalota bez aerosola veidošanās. Šī procesa laikā pielietojamās suspensijas daļiņas darbojas kā zobu pasta, noņemot mīkstos un cietos zobu aplikumus pat grūti sasniedzamās vietās. Rezultātā Jūs iegūsiet gludas, tīras sakņu virsmas un ievērojami mazāku baktēriju daudzumu, kas veicina ātru un veiksmīgu ārstēšanu.

«Vektor» sistēmas papildus iespējas

Virssmaganu aplikumu noņemšanai tiek izmantots principiāli jauns uzgalis, kas nodod pastiprinātu ultraskaņas enerģiju speciālam instrumentam Vector-Scaler. Tā kā šķidrums tiek padots instrumenta iekšienē, praktiski nenotiek aerosola veidošanās. Tas dod iespēju izmantot pulēšanas suspensiju. Ultraskaņas enerģijas pastiprināšanās tiek sasniegta, pateicoties papildus pjezokeramikas diskiem, kas dod iespēju ātri noņemt pat visgrūtāk noņemamos zobu aplikumus un nopulēt zobu jūtīgās virsmas.

Kontakti

E-pasts: info@maxilla.lv
Telefons: +371 66002528
Fakss: +371 66002528
Mobilais: +371 22330642

Darba laiks

Darba laiks:
darba dienās: 9.00 - 21.00
sestdienās: brīvs
svētdienās: brīvs

Skype