Jūs vai jūsu baidāties no šļircēm? Tagad tas vairs nav biedējoši un sāpīgi!
Vietējā anestēzija bez adatas arī zobārstniecībā! Anestēzija tiek veikta ātrāk un efektīvāk nekā parasti, ar daudz mazāku anestēzijas preparāta daudzumu! Injektora "Injex 30" darbības princips balstās uz bezadatu preparātu ievadīšanas tehnoloģiju.

Ar mehāniskās enerģijas palīdzību, injektora atspere un īpašs virzulis ļauj zem spiediena ātri, bet uzmanīgi virzīt preparāta plūsmu caur mikroskopisku caurumu smaganu audos - bez adatas un bez sāpēm. Pacients nejūt spiedienu uz smaganas gļotādas.


Tavs personīskais zobārsts tagad Onlainā!

Īkdienas dzīves ritmā, mēs bieži vien atliekam vizīti pie zobārsta, cerot uz to, ka izdarīsim to vēlāk vai arī ar laiku problēmas ar zobiem pazudīs. Tomēr atliekot šo vizīti, Jūs zaudējat laiku, lai laicīgi noverstu problēmu un saglabāt Jūsu zobus. Tieši tāpēc, mēs vēlamies ietaupītu Jūsu laiku, naudu un piedāvāt pilna spektra Onlain konsultāciju, pilnīgi par BRĪVU. Jūs konsultēs klīnikas vadošie stomatoloģi un implantoloģi.
Mēs vēlamies lai šo ietaupīto laiku, ko Jūs iztērētu vīzīte pie mums, Jūs veltītu, smaidiem, ģimenei, draugiem, mīlestībai, atpūtai. Jo īkdienas darba procesā, iespējams Jums nepietiek tam laika. Vai tas liekas par maz?

Mēs piedāvājam Onlain konsultāciju:

  • Implantoloģija;
  • Protezēšana;
  • Estetiskā stomatoloģija.

Konsultācija ir pieejama darba dienās no 10.00-20.00.

Ārpus darba laika, rakstiet mums un tuvākajā laikā, mēs personiski sazināsimies ar Jums.

Mes sniegsim Jums konsultāciju un atbildēsim uz viesiem Jūsu jautājumiem. Pastāstīsim un parādisim tieši svarīgākus ārstniecības momentus. Jo katram klientam mums ir individuālā pieeja.

Piezvanīt Skype:  Uzrkastīt Skype:


Ātri un ērti!

Tagad tavs zobārsts ir vienmēr līdzi!

Lejuplādē un uzstādi šo aplikāciju savā tālruni un tev būs iespēja:

  • piezvanīt mums;
  • pierakstīties uz vizīti;
  • uzzināt par mūsu jaunumiem.

Uz doto brīdi ir pieejama Beta versija Android OS.

Lejuplādēt Maxilla Beta 1.0


Mēs visi vēlamies būt stilīgi un skaisti, veseli un kopti. Bet mums nepatīk apmeklēt stomatologu un tad savās problēmās mēs vainojam citus. Neuzskatot par vajadzīgu regulāru stomatologa apmeklējumu, ignorējot elementāru mutes dobuma slimību profilaksi, mēs apmeklējam ārstu tad, kad mums ir nepieciešama nopietna ārstēšana. Bet tas ir slikti ne tikai mūsu zobiem, bet arī mūsu makam. Centīsimies neizvairīties no stomatologa apmeklējuma, jo Maxilla Dental Clinic rūpējas ne tikai par zobiem, bet arī par savu klientu makiem un piedāvā jaunas zobārstniecības pakalpojumu cenas.

 


Kontakti

E-pasts: info@maxilla.lv
Telefons: +371 66002528
Fakss: +371 66002528
Mobilais: +371 22330642

Darba laiks

Darba laiks:
darba dienās: 9.00 - 21.00
sestdienās: brīvs
svētdienās: brīvs

Skype