Ziņas


Izbaudiet savus smaidus!

Mūsu tīmekļa vietnē mēs cenšamies atspoguļot mūsu kosmētiskās stomatoloģijas klīnikas dzīvi. Mēs augsti vērtējam individuālu un klasisku pieeju saviem klientiem - ārstēšanas pakalpojumi ar kredīta palīdzību un implantācijas procesa 3D video pieejamība ir tikai Jums. Jo vairāk informācijas ir mūsu zobārstniecības klīnikas klientam, jo interesantāk jums ir piedalīties ārstēšanas procesā. Jo ar šādu informāciju jums rodas mazāk jautājumu un šaubu par mūsu darbu.

Mēs uzsveram arī klīnikas lojalitāti pret klientu finansiālajos jautājumos - klīnika piedāvā dažādus bonusus pakalpojumos, par jūsu atsaucību - tas palīdz jums būt drošākiem finansiālajā situācijā saistībā ar ārstēšanu vai zobu implantāciju. Klīnika sniedz pilnīgu vizuālo informāciju par klīnikas ārstēšanas komandu. Mēs zinām, cik svarīgs ir pirmais kontakts. Ir labi jau iepriekš zināt un atcerēties, kas strādā klīnikā, jo tas radīs pārliecības sajūtu, tiekoties ar šo cilvēku. Atnākot uz Maxilla klīniku, jūs nejutīsieties kā pazemīgs "jaunpienācējs", bet gan jau būsiet ievadīts informācijā - ko darīt.

Pievērsiet uzmanību mūsu pakalpojumu sarakstam, un jūs sapratīsiet, ka zobārstniecības klīnika patiešām strādā ar modernām tehnoloģijām, ņemot vērā, ka tehnoloģijas ir attīstītas attīstītajās pasaules valstīs. Klīnika "Maxilla" ir viena no līderiem pieejas klientam jomā, tiešā kontaktā, pa telefonu, internetu, skype.

Mēs cenšamies būt draudzīgi!

Mūsu klīnikā tagad ir pieejams zobu mikroskops!
Cienījamie pacienti, esam priecīgi dalīties ar labām ziņām.

Tagad diagnostika un ārstēšana būs vēl precīzāka. Mūsdienu metodes ir paredzētas arvien smalkāku manipulāciju veikšanai un prasa maksimālu darba lauka vizualizāciju, jo rezultātu nav iespējams paredzēt, paļaujoties tikai uz pieredzi un intuīciju. Mikroskopa izmantošana ļauj sniegt labākus pakalpojumus.

Galvenās mikroskopa priekšrocības:
Precīzāka zobu stāvokļa diagnostika;
Augsta ārsta darba precizitāte;
Efektīva sakņu kanālu ārstēšana.

Mikroskopu parasti izmanto zobu endodontiskajā ārstēšanā. Sakņu kanālu anatomija ir sarežģīta. Tie var būt stipri izliekti vai ar dažāda garuma un formas zariem. Tāpēc darbs ar sakņu kanāliem ir sarežģīts un prasa no ārsta īpašu uzmanību. Endodonta darbs kļūst par juvelierizstrādājumu precizitāti. Dentālā mikroskopa izmantošana ļauj ārstam precīzāk veikt darbu ar kanāliem un tādējādi padarīt to pēc iespējas efektīvāku.

Pirmkārt, īpašs apgaismojums un palielinājums ļauj saskatīt daudz vairāk detaļu, tostarp zoba kanāla struktūras anatomiju. Tādējādi tas palielina sakņu kanālu ārstēšanas efektivitāti. Taču visbiežāk mikroskopu izmanto atkārtotai sakņu kanālu ārstēšanai.

Dentālais mikroskops ļauj:
 • veikt rūpīgu kontroli, aizpildot sakņu kanālus
 • viegli atklāt ieeju sakņu kanālos ar saudzīgām metodēm, maksimāli saglabājot zoba audus.
 • redzēt un aizvērt perforācijas sakņu kanālos.
 • atklāt slēptās plaisas
Papildus mikroskopa izmantošanai endodontijā tā izmantošana ir ļoti efektīva arī protēžu izgatavošanā un restaurācijā. Palielinājums un papildu apgaismojums nodrošina vizuālu piekļuvi visām zoba daļām un ļauj veikt sarežģītas manipulācijas ar augstu precizitāti un nepārspējamu kvalitāti.

Zobārstniecība tiešsaistē!

Ikdienas ritmā mēs bieži atliekam vizīti pie zobārsta, paļaujoties uz to, ka to izdarīšu vēlāk vai ka tas pāries pats no sevis. Atliekot šo vizīti, mēs zaudējam laiku īslaicīgākam cēloņa risinājumam un iespējai glābt zobus. Paturot to prātā, esam nolēmuši ietaupīt jūsu laiku, izdevumus un nodrošināt jums pilnu tiešsaistes konsultāciju ar mūsu klīnikas vadošajiem zobārstiem.

Galu galā, ietaupot laiku, jums ir iespēja apzināties, cik brīnišķīga ir dzīve, mainīt garastāvokli un justies laimīgam visas dienas garumā. Jūs varat pasmaidīt nejaušam garāmgājējam un uzmundrināt arī viņu. Vai ar to nepietiek?

Mēs sniedzam tiešsaistes konsultācijas:
 • Implantoloģija;
 • Protezēšana;
 • Estētiskā zobārstniecība.
Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un sniegsim jums konsultācijas.
Darba laikā no plkst. 10.00-20.00.
Ārpus darba laika Jūs varat mums rakstīt, un mēs ar Jums sazināsimies personīgi.
Mēs jums izstāstīsim un parādīsim tieši to, kas jums nepieciešams.
Katram klientam mēs piemērojam individuālu pieeju.

Zobārsta vizītei esi gatavs!

Vizītei pie zobārsta jābūt ērtai. Taču doma par zobārstu daudziem cilvēkiem bieži vien rada bailes un trauksmi. Lai mazinātu trauksmi, iesakām iepazīties ar to, kā sagatavoties gan zobārstam, gan pacientam. Gatavojoties vizītei pie zobārsta, jūs varēsiet būt mierīgs. Un jūsu miers palīdzēs ārstam ērti sniegt jums savus pakalpojumus.

Un, lai vizīte noritētu maksimāli efektīvi, neradītu fizisku un morālu diskomfortu, tai ir jābūt sagatavotai.

Ārsta darbības pirms darba ar pacientu:
 • Darba vietas sagatavošana (dezinfekcija, instrumentu un materiālu sagatavošana);
 • Iepazīties ar pacienta karti, ņemt vērā pacienta sniegto informāciju par viņa veselības stāvokli;
 • Uzaicināt pacientu apsēsties krēslā un nodrošināt, lai pacientam būtu ērti;
 • Pats svarīgākais, ārstam pirms darba uzsākšanas jāuzsāk saruna un jāuzklausa pacienta sūdzības un vēlmes, mutiski jāpārrunā darba gaita un ārsta rīcība.
Tas palīdz pacientam justies ērti un relaksēti zobārsta krēslā.

Kas pacientam jādara pirms zobārsta apmeklējuma:
 • Plānojiet savu vizīti un noskaņojieties, un ierodieties pie ārsta labā noskaņojumā;
 • Neaizmirstiet par zobu higiēnu, pirms zobārsta apmeklējuma ir labi iztīrīt zobus, pirms ārsta apmeklējuma atturēties no pārlieku aromatizētu ēdienu un piedevu lietošanas;
 • pirms zobārsta apmeklējuma nepārēdieties, jo tas var radīt diskomfortu gan jums, gan ārstam ārstēšanas laikā, īpaši ņemot vērā jūsu fizioloģiskās īpatnības. Ja Jums ir gremošanas reflekss, ir vērts iepriekš brīdināt ārstu;
 • taču nevajag pilnībā izvairīties no ēšanas pirms vizītes, jo anestēzijas līdzekļa injicēšana izsalkušam cilvēkam var izraisīt stipru reiboni un pasliktināt Jūsu pašsajūtu;
 • brīdiniet ārstu par jebkuru medikamentu lietošanu;
 • sagatavojiet sev interesējošos jautājumus, ņemiet līdzi pieejamos secinājumus, bildes par iepriekšējo ārstēšanos citā klīnikā;
 • klīnikā jums būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments medicīniskās kartes reģistrēšanai un kvīts par pakalpojumiem. Sniedziet informāciju par apdrošināšanas polises pieejamību.

Mūsu klīnikas komanda sniegs Jums uzmanību, kvalitatīvus pakalpojumus, laipni sniegs konsultāciju un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Viss uz 4 implantiem

Iegūstiet skaistu smaidu 24 stundu laikā.

Šī modernā implantācijas metode ļauj atjaunot zobus un estētiku tajā pašā dienā, kad tiek ievietoti implanti. Pacientam tiek ievietoti 4 balstošie implanti un uzreiz pēc implantācijas tiek ievietota pagaidu fiksētā protēze, kas nozīmē, ka pacients jau tajā pašā dienā varēs ērti ēst un smaidīt. Šo procedūru var veikt augšžoklī vai apakšžoklī. Tās priekšrocība ir arī tā, ka atlikušos zobus var izraut un implantus ievietot vienā posmā. Jums nebūs jāpaliek ne dienas bez zobiem.

Pagaidu konstrukcija ir izgatavota no plastmasas vai kompozītmateriāliem, ir izturīga, izskatās dabiski un estētiski, kalpo no sešiem mēnešiem līdz trim gadiem. Šāda veida protēze ir fiksēta, pieskrūvēta pie balstošiem implantiem, tai ir laba un droša protēzes fiksācija.

Šis paņēmiens palīdzēs atrisināt tādas problēmas kā:
 • zobu pilnīga neesamība vienā vai abos žokļos;
 • daļēja zobu neesamība;
 • nespēja valkāt izņemamu protēzi;
 • slikta izņemamo protēžu fiksācija un to izkrišana ēšanas vai runāšanas laikā;
 • nepieciešamība ātri atjaunot zobu sakodiena funkcionalitāti un estētiku;
 • nevēlēšanās lietot izņemamās protēzes, ja trūkst zobu.

Noderīga informācija! Kā rīkoties pēc zoba ekstrakcijas.

1. Marles tampons jānoņem pēc 20 minūtēm.
2. Brūcei nedrīkst pieskarties ar mēli un īpaši ne ar pirkstiem (īpaši bērniem).
3. Neēst 2 stundas pēc noņemšanas.
4. Operācijas dienā vēlams neēst karstu ēdienu un karstus dzērienus. Jūs varat ēst mīkstu, maigu ēdienu.
5. Izskalot muti izņemšanas dienā nav atļauts, to var darīt tikai otrajā dienā, siltu sālsūdeni (1\3 tējkarote uz vienu glāzi ūdens).
6. Nedrīkst gulēt uz tās sejas puses, no kuras tika veikta noņemšana. Vēlams gulēt uz nedaudz paceltā spilvena.
7. Vēlams izvairīties no jebkādām fiziskām aktivitātēm un darbiem, kas saistīti ar galvas noliekšanu uz leju.
8. Nelietojiet karstu vannu un tvaiku vannā.
9. Vēlams izvairīties no caurvēja.
10. Ja ir pietūkums, pirmajās stundās pēc izņemšanas vēlams uz 10-15 minūtēm 0,5 cm attālumā no brūces uzlikt aukstu kompresi.
11. Sāpju gadījumā var lietot pretsāpju līdzekļus.
12. 7 dienas ir aizliegts lietot alkoholu.
13. Ja pietūkums un sāpes saglabājas arī pēc 3 dienām, noteikti jākonsultējas ar ārstu.

Vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Informācija par kārtību, kādā SIA „Baltic Dental Services” nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt zobārstniecības pakalpojumus

Atbilstoši Ministru kabineta 2009. gada 20. janvāra noteikumiem Nr.60 „Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” (grozījumi 2013. gada 10. decembra noteikumos Nr.1463), noteikta kārtība veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespēju nodrošināšanai Sabiedrībā ar ierobežotu atbildību „Baltic Dental Services”, personām ar funkcionāliem traucējumiem:
 1. Nodrošināta iespēja personām ar funkcionālajiem traucējumiem saņemt visus Maxilla dental clinic sniegtos zobārstniecības pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām.
 2. Papildus informācija saņemama, sazinoties pa tālruņa numuru: 29233334
 3. Ja Maxilla dental clinic pacientam vai apmeklētājam nepieciešams papildus atbalsts, lai iekļūtu ārstniecības iestādē un/vai nokļūtu Zobārstniecības kabinetā, atbalstu ir iespējams saņemt: - iepriekš zvanot uz tālruņa numuru: 29233334
 4. Maxilla dental clinic darbinieki, sniedzot pakalpojumus pacientiem - personām ar funkcionālajiem traucējumiem, papildus ievēro šādus nosacījumus:
 5. Ikviens darbinieks savu iespēju robežās sniedz atbalstu personai ar funkcionālajiem traucējumiem, nepieciešamības gadījumā piesaistot pacienta tuviniekus, vai izmantojot palīgierīces, kas saskaņā ar noslēgtiem sadarbības līgumiem var tikt izmantotas pacientu pārvietošanai un pakalpojumu saņemšanas ērtībām.
 6. Personām ar funkcionālajiem traucējumiem zobārstniecības pakalpojumu saņemšanai, tiek pielāgota zobārstniecības iekārta.
 7. Saziņa ar personām, kurām ir dzirdes traucējumi, tiek nodrošināta, izmantojot vizuālo informāciju vai saraksti, pacienta tuviniekus, vai pieaicinot biedrības „Latvijas Nedzirdīgo savienība” īpaši apmācītās atbalsta personas.
 8. Personām ar redzes traucējumiem Maxilla dental clinic darbinieki papildus nodrošina personas pavadīšanu.
 9. Personām ar garīga rakstura traucējumiem, informācija par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināta, viņa tuviniekiem saprotamā veidā.
 10. Tualetes telpa personām ar funkcionālajiem traucējumiem ir pieejama
 11. Informācija par kārtību, kādā Maxilla dental clinic nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt zobārstniecības pakalpojumus, ir izvietota informācijas stendā, kā arī pieejama tīmekļa vietnē www.maxilla.lv

Maxilla un LATEKO LĪZINGS.

Zobārstniecības klīnika Maxilla sadarbībā ar LATEKO LĪZINGS kredītkompāniju piedāvā individuālus finanšu nosacījumus jebkuriem pakalpojumiem.

AS "LATEKO LĪZINGS" piedāvā kreditēšanas pakalpojumus Latvijas tirgū kopš 1997. gada. Šodien uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajām nebanku kreditēšanas organizācijām Latvijā! Kreditēšanas pakalpojumus uzņēmums sniedz, pamatojoties uz Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtu kredītlicenci.

LATEKO LĪZINGS piedāvā:
 • Aizdevuma summa no 50 eiro līdz 3000 eiro
 • Ātra un ērta aizdevumu noformēšana AS "LATEKO LĪZINGS" filiālēs vai tirdzniecības vietās.
 • Pirmā iemaksa no 0%
AS "LATEKO LĪZINGS" piedāvā iespēju iegādāties preces ērti, vienkārši un izdevīgi, maksājot par tām pa daļām pēc individuāli izstrādāta maksājumu grafika, kas ļauj izvēlēties sev piemērotu atmaksas periodu un ikmēneša maksājuma summu. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan vienu preci/pakalpojumu, gan vairākas preces/pakalpojumus, kā arī noformēt to uz kredīta. Izvēlēto produktu var saņemt uzreiz, un atmaksas maksājumus var veikt katru mēnesi saskaņā ar maksājumu grafiku.

AS "LATEKO LĪZINGS" pakalpojumu var izmantot:
 • latvijas pilsonis/ Latvijas nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar regulāriem un pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Lai pieteiktos aizdevuma saņemšanai, nav nepieciešama pase vai personas apliecība.
 • komersantam (juridiskām un fiziskām personām, kas veic saimniecisko darbību), kura darbība ir reģistrēta Latvijas Republikā vismaz 6 mēnešus, kurš veic aktīvu saimniecisko darbību, ar pozitīvu kredītvēsturi. Lai juridiskā persona varētu saņemt aizdevumu, ir nepieciešams galvotājs.

AS "LATEKO LĪZINGS" piedāvā aizdevumus no 50 eiro līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 36 mēnešiem. Pirkumiem līdz 1400 € pirmā iemaksa ir no 0%, pārējiem pirkumiem priekšapmaksa ir 10% saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Noslēdzot aizdevuma līgumu, Jūs varat izvēlēties sev ērtu atmaksas datumu (15 dienu laikā), kā arī nepieciešamības gadījumā atmaksāt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto aizdevuma termiņu. Klientu ērtībām uzņēmums piedāvā pārvaldīt savu noformēto aizdevumu un tā maksājumus portālā mans.latekolizings.lv.

Kontakti

Adrese:

Kr.Barona 33a,

Rīga LV-1011, Latvija


Kontakti:

Tālrunis: +371 66002528

Mobilais: +371 22330642

E-pasts: info@maxilla.lv


Darba laiks:

Darba dienas: 9.00 - 20.00

Brīvdienās: slēgts