Implantoloģija ir vismodernākā un daudzsološākā zobārstniecības joma, kas ļauj veiksmīgi un droši atrisināt trūkstošo zobu problēmu jebkura vecuma pacientiem.
Implantācijas priekšrocības:
Implants ir zoba mākslīgā sakne uz titāna bāzes, kas tiek implantēts cilvēka mutes audos. Implants darbojas kā zaudētā zoba sakne, citiem vārdiem sakot, tas ir pamats mākslīgajam kronim. Implantācijas vēsture ir ļoti plaša - līdz šim ir veikti daudzi pētījumi par implantiem, ir piedāvāti daudzi implantu dizaini, dažādi materiāli, kā arī pētīta materiālu mijiedarbība ar ķermeņa audiem. Lielākā daļa implantu ir izgatavoti no titāna. Šī materiāla izvēle ir balstīta uz tā unikālo bioloģisko saderību ar organisma audiem, pateicoties kurai nav implanta noraidījuma. Turklāt titāna implants ir izturīgs un stabils materiāls.
Izvēloties implantus, ļoti svarīga ir individuāla pieeja - katrs implantācijas gadījums ir atšķirīgs, tāpēc mūsu speciālisti pirms implantācijas operācijas veikšanas veic rūpīgu pacienta zobu un mutes dobuma izmeklēšanu un analīzi, lai sastādītu pacientam piemērotu operācijas plānu.
Ir divas implantu ievietošanas metodes:
Klasiskā implantācija. To veido trīs secīgi posmi (trīs vizītes pie zobārsta, neskaitot sagatavošanās vizītes). Pirmais posms ir visgrūtākais un laikietilpīgākais - implantu ievieto kaulaudos trūkstošā zoba vietā. Pēc tam seko implanta ieaugšanas periods, kura laikā implants blīvāk pārklājas ar kaulu un notiek mīksto audu sadzīšana. Ja tiek veikta augšējo zobu implantācija, ieaugšanas periods parasti ir 4 mēneši, ja apakšējo zobu - 3 mēneši. Pēc tam otrajā posmā tiek uzstādīts balsts, kas tiek ieskrūvēts implantā un kalpos kā balsts kronītim. Arī otrajā posmā tiek noņemts nospiedums, lai izgatavotu kroni. Visbeidzot, trešais posms ir kroņa uzlikšana uz balsta.
Tradicionālās implantācijas gadījumā. Anestēzijā tiek veikts smaganu iegriezums, implantu ievietošanas vietā tiek atsegts kauls, soli pa solim tiek izveidots caurums implantam, tas tiek ieskrūvēts un smaganas tiek sašūtas. Pēc 5-10 dienām šuves noņem. Pēc implanta ieaudzēšanas, pēc 3-4 mēnešiem, smaganā tiek izveidots caurums, caur kuru ieskrūvē gingivoformeru - īpašu elementu smaganu veidošanai topošā mākslīgā zoba vietā.
Osteoplastika
Ja zobs trūkst ilgu laiku vai iekaisuma procesu dēļ, kauls zaudē savu apjomu un īpašības. Mūsu klīnikas speciālisti spēj tikt galā ar šīm problēmām, izmantojot osteoplastiku:
mērķtiecīga kaula reģenerācija
atvērta un slēgta sinusa pacelšana
kaulu bloku transplantācija.
No visiem veidiem, kā atjaunot trūkstošo zobu, implants ir vislabākā izvēle.
Vismaz viena zoba zaudēšana mūsdienu cilvēkam ir nopietna problēma. Taču neatkarīgi no tā, vai jums trūkst viena zoba, vairāku zobu vai visu zobu rindu, šo problēmu atrisinās zobu implanti, kas dod iespēju izdarīt visefektīvākus un ilglaicīgus protezēšanas darbus.
Implants ir mākslīgs bioloģiski saderīgs titāna izstrādājums, kas tiek ieskrūvēts kaulā, lai aizstātu trūkstošo zoba sakni. Zobu implantācija ir ķirurģiska procedūra, ko veic vietējā anestēzijā. Implants tiek rūpīgi pārklāts ar gļotādu, pēc tam tas iesakņojas uz 3-6 mēnešiem. Pēc tam uz implantu tiek uzlikts kronis, kas neizskatās kā īsts zobs.
Šobrīd vieni no pasaulē atzītiem līderiem ir Straumann implanti no Šveices. Straumann implanti un izstrādājumu kvalitāte ir augsta līmeņa, kam var uzticēties. Plaši pētījumi un 30 gadu klīniskie izmēģinājumi ar dokumentētiem rezultātiem. Lieliski rezultāti - vairāk nekā 95 % sekmju rādītājs vairāk nekā desmit gadu laikā. Visplašāk izmantotā zobu implantu sistēma pasaulē - ir ievietoti vairāk nekā 3 miljoni implantu. Unikāla implantu virsma, kas samazina dzīšanas laiku (patentēts). Pieejamība visos pasaules reģionos un zobārstu un viņu pacientu atbalsts šajos reģionos.
Straumann zobu implantus izmanto arī mūsu zobārstniecībā.
Pateicoties inovatīviem sasniegumiem Straumann laboratorijā, SLActive implantus var ielādēt pēc 3-4 nedēļām, nevis 3-6 mēnešiem.
STRAUMANN sistēmas galvenās priekšrocības:
STRAUMANN materiāliem ir minimāla atmešanas līminis, jo uzņēmums savā pētniecības institūtā nodarbojas ar vismodernāko implantācijas tehnoloģiju izstrādi, maksimāli pagarinot STRAUMANN implantu dzīšanas laiku.
MIS implanti - kvalitāte par saprātīgu cenu
Izraēlas Medical Implant System MIS implantus ražo kopš 1995. gada. Līdz šim tie ir ieguvuši lielu popularitāti ASV, Vācijas, Itālijas, Lielbritānijas un citu valstu ar augstu dzīves līmeni medicīnas tirgos. MIS implanti ir īsts inovatīvu medicīnas tehnoloģiju produkts.
MIS zobu implantus ievieto zaudēto zobu vietā. Un, pateicoties moderna medicīnas aprīkojuma izmantošanai, pacients neizjūt nekādu diskomfortu. Zobu implanti atgriezīs jums sniegbaltu smaidu, pašapziņu un ēdiena baudu. Šādas operācijas parasti tiek veiktas vietējā anestēzijā. Mēs esam viena no nedaudzajām klīnikām Rīgā, kas veic šādas operācijas.
To priekšrocības:
Mis implanti ir vieni no pirmajiem, kas parādījās protezēšanas tirgū. Izraēlas izstrādājumi ir pazīstami ar savu kvalitāti, ko apliecina ilggadējā tehnologu pieredze. MIS implanti ir vieni no izplatītākajiem pasaulē.
MIS implanti ir paredzēti pacientiem ar dažādām īpašībām, tostarp pacientiem ar minimālu kaula apjomu. Šī MIS implantu priekšrocība ļauj izvairīties no tādas protezēšanas procedūras kā kaula augmentācija.
MIS implantu un implantu sistēmu komponentu izgatavošanā izmanto modernākās metālapstrādes iekārtas un visprecīzākās lāzera kvalitātes kontroles sistēmas. Tas nodrošina lietotājam visaugstāko precizitātes un kvalitātes nodrošināšanas līmeni.
Zobu trūkuma gadījumā mēs sākam izjust diskomfortu un neērtības, sāk rasties problēmas ēšanas laikā un neskaidrība runājot.
Zobu protezēšana ir zobārstniecības nozare, kas nodarbojas ar trūkstošo zobu atjaunošanu un protēžu funkcionālo un estētisko īpašību uzlabošanu.
Mūsdienu zobārstniecībā protezēšana vairs nav tas ilgs un sāpīgs process, kāds tas bija agrāk, tagad protezēšana ir moderna zobārstniecības prakse, kas ļauj atjaunot zobus, izmantojot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus.
Mūsu speciālisti sniedz visu veidu zobu protezēšanas pakalpojumus:
Mūsu ārsti piemeklēs Jums piemērotāko protezēšanas risinājumu, ņemot vērā Jūsu zobu stāvokļa individuālās īpatnības un Jūsu vēlmes.
Nelīdzeni zobi, neizskatīgas plombas, traipi uz zobiem vai spraugas starp zobiem var izraisīt sliktu garastāvokli vai vēlmi smaidīt.
Mūsu ārsti piedāvā pacientiem mūsdienīgu un ātru risinājumu šim trūkumam – luminīru uzstādīšanu. Luminīrs ir viena no smalkākajām un uzticamākajām zobu atjaunošanas metodēm.
Luminīrs ir jaunas paaudzes keramikas plāksnītes, kuru biezums ir 0,2-0,4 mm. Izturības ziņā luminīri nekādā ziņā nav zemāki par venīriem. Luminīri ir izgatavoti no revolucionārās ekskluzīvās keramikas E.MAX (Ivoclar).
Luminīriem ir daudz priekšrocību:
Luminīru izvelēs galvenās priekšrocības :
Zobu kroņi uz cirkonija oksīda bāzes ir pastāvīgas protēzes, kas ļauj pilnībā apmierināt augstās estētiskās prasības mākslīgajiem kroņiem. Turklāt cirkonija oksīdam ir augsta bioloģiskā saderība ar apkārtējiem audiem.
No cirkonija oksīda izgatavotie kroņi nesatur metālu un tāpēc neizraisa reakciju pat uz visjutīgākajām smaganām. Cirkonija oksīds ir keramikas materiāls ar metāla izturību un porcelāna estētiskām īpašībām. Uz tās balstīta zobu protezēšana ir iespēja iegūt precīzu dabisko zobu analoģisko izskatu, kuru pat speciālistam būs grūtības atšķirt rūpīgas pārbaudes laikā.
Bezmetāla kroņa izgatavošana notiek, izmantojot CAD/CAM tehnoloģiju (datorprogrammēta ražošana), kas būtiski atšķiras no metālkeramikas kroņa izgatavošanas metodēm. COD/CAM sistēma nodrošina augstu precizitāti protēzes izgatavošanā. Pēc nospieduma tiek izgatavots modelis, kuru noskenē Kavo Everesta kompleksa augstas jutības lāzerskeneris. Pēc tam zobu tehniķis datorā modelē topošo kroņi, kura karkass tiek izgatavots datora programmas palīdzību no cirkonija oksīda bloka. Šī metode ļauj ražot produktu ar maksimālu precizitāti.
Šim protezēšanas tehnoloģiskajam risinājumam ir daudz priekšrocību:
Cirkonija oksīda karkasam augstā biosaderības pakāpe, izturība un estētisks izskats padara to par materiālu par numuru 1 mūsdienu zobārstniecībā.
Pilnkeramikas protēžu ražošana ir viena no modernākajām un perspektīvākajām zobu protezēšanas jomām. Ar kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, kas ir mūsu speciālistu rīcībā, ir iespējams sasniegt iespaidīgus rezultātus estētiskās zobārstniecības jomā.
Keramika ir ļoti elastīgs un ciets materiāls, kas ļauj veikt jebkuras formas izstrādājumus. Keramika ir absolūti bioloģiski saderīgs materiāls. Apvienojot keramikas kvalitāti, augsto cietību un izcilo bioloģisko saderību, rezultātā ir stabils un izturīgs materiāls - protēžu keramika, ideāli piemērota keramikas kroņiem un tiltiem.
IPS e.max bezmetālu keramikas sistēmai ir daudz priekšrocību pacientam:
E.max ir pirmā pilnībā keramikas sistēma, kas ietver gan stikla keramiku, gan cirkonija oksīdu, kas ļauj no šiem materiāliem izgatavotos karkasus pārklāt ar vienu keramikas slāni – IPS e.max Ceram. Mūsu speciālists pieņem lēmumu par to, kādu materiālu izmantot, ņemot vērā prasības attiecībā uz izturību, optiskajām īpašībām un caurspīdīgumu.
Pat zem dažādiem apgaismojuma avotiem keramikas kroņi un tiltiņi izskatās ļoti estētiski un neizkatas kā mākslīgie protēžu darbi. Pilnkeramikas kroņi un tiltiņi apvieno visas labākās keramikas kā materiāla kvalitātes īpašības. Un rezultāts ir izturīgs materiāls, bioloģiskā saderība un estētisks izskats.
Modernās tehnoloģijas “Kavo Everest” ir augsta protēžu estētikas līmeņa garantija.
Lai saprastu, kā šī tehnoloģija darbojas, ir nepieciešams priekšstats par to, kā tiek izgatavots parasts metālkeramikas kronis. Vispirms ārsts slīpē zobu topošajam kronim, un pēc tam, izmantojot nospiedumu masu, noņem zobu nospiedumu un nodod šo nospiedumu uz laboratoriju.
Laboratorijā zobu tehniķis izgatavo modeļus no zobu nospiedumiem un no vaska modelē metāla karkasu, un pēc tam laboratorijā izgatavo iegūto lējumu. Pēc tam tiek apstrādāts metāla karkass un uzklāts keramikas slānis. Pēc apdedzināšanas speciālā krāsnī kronis ir gatavs. Šai tehnikai ir vairāki trūkumi – pirmkārt, nospiedumu materiāli saraujas. Otrkārt, modelēšanas un izgatavošanas laikā iespējamas nelielas kļūdas, kas savukārt ietekmē uz keramikas kroņa izgatavošanas precizitāti.
Kāda ir būtiska atšķirība starp jauno KaVo Everest tehnoloģiju?
Pēc zoba slīpēšanas ārsts neņem nospiedumu, bet ar speciālu zobu skeneri noskenē zobu un nosūta attēlu uz datoru, pēc kā notiek topošā zoba kroņa datormodelēšana, kam seko keramikas masas uzklāšana.
Šīs metodes galvenā priekšrocība ir precizitāte visos ražošanas posmos, kā arī augsta bioloģiskā saderība un paaugstināta izturība. KaVo Everest tehnoloģija ir daudz precīzāka ražošanas tehnoloģija, salīdzinot ar tradicionālajām laboratorijas izgatavošanas metodēm. KaVo Everest ir vispiemērotākā metode tiem, kuri par svarīgākajiem zobu protezēšanas parametriem uzskata estētiku un kvalitatīvu izpildījumu.
KaVo Everest tehnoloģija padara ārsta darbu efektīvāku un elastīgāku. Šī sistēma garantē maksimāli plašu zobu tehnoloģijām piemērotu funkciju un tehnoloģiju klāstu. Šobrīd KaVo Everest tehnoloģija ir viena no progresīvākajām zobārstniecībā.
Kā vienu no zobu protezēšanas iespējām saviem pacientiem piedāvājam elastīgās protēzes, kuras atšķirībā no tradicionālajām protēzēm var izlocīties, nelūstot. Rezultātā palielinās protēzes stiprums, un pats galvenais – samazinās sāpes nēsāšanas laikā. Elastīgās protēzes neizraisa alerģiskas reakcijas, jo nesatus metāla elementus.
Pateicoties to samazinātajam apjomam un tievumam, cilvēki pie elastīgajām protēzēm pierod ātrāk nekā tradicionālajām. Elastīgās protēzes tiek izmantotas gan viena zoba aizvietošanai, gan visas zobu rindas atjaunošanai. Tā, ka protēzes neizraisa alerģiskas reakcijas, tās veiksmīgi izmanto zobu atjaunošanai pacientiem, kuriem ir alerģija pret citiem materiāliem.
Galvenās elastīgo protēžu priekšrocības:
Kas ir pulpīts, tas ir zināms daudziem, jo diezgan spēcīgas zobu sāpes - bieži sastopamas zobārstniecības pacientu pavadonis - ir tieši galvenā slimības klīniskā izpausme. Pulpīts ir zoba mīksto audu, iekaisums.
Visbiežākais pulpīta cēlonis ir neārstēts kariess. Retāk cēlonis var būt retrogrāds pulpīts. Tas rodas infekcijas rezultātā, kas nonāk caur caurumu zoba saknes virsotnē. Pulpīts var rasties arī pēc zoba traumas. Agresīvu ķīmisko vielu ietekmi dēl.
Mūsdienu pulpīta ārstēšanas metodes ir nesāpīgas un ļauj saglābt zobu. Ārstēšana sākas ar obligātu anestēziju un zoba dobuma tīrīšanu. Sāpju mazināšana ir nepieciešama turpmākai ārstēšanai.
Pulpīta ārstēšanas metode tiek izvēlēta, ņemot vērā tā rašanās cēloni, klasifikāciju (akūta, hroniska, seroza, strutojoša), pacienta vispārējo ķermeņa stāvokli un blakusslimību klātbūtni. Akūtu pulpītu pavada sāpes zoba zonā. Sāpes ir diezgan intensīvas un rodas sakarā ar strutojoša satura uzkrāšanos slēgtajā pulpas kapsulā un nerva saspiešanu. Sāpes izplatās uz sejas pa trīszaru nervu, pastiprinās naktī, kad auksts vai karsts ēdiens skar zoba virsmu, un izplatās viļņveidīgi.
Ja šajā stadijā pulpīta ārstēšana nav veikta pareizi, slimība kļūst hroniska, kurā tiek konstatēta saistaudu augšana, pulpas sabrukšana un granulēšana. Gadījumos, kad hroniska pulpīta ārstēšana netiek veikta, pacientam var attīstīties periodontīts. Tās ārstēšana ir grūtāka, ilgāka un dārgāka.
Mūsu klīnikā Jūs varat veikt pilnu mutes slimību diagnostiku un ārstēšanu visaugstākajā profesionālajā līmenī.
Mūsdienu tehnikas ir paredzētas arvien smalkākām manipulācijām un prasa maksimālu
darba lauka vizualizācija, jo nevar paredzēt rezultātu, uzticoties tikai pieredzei un intuīcija.
Mikroskopa izmantošana ļauj nodrošināt labākus pakalpojumus.
Galvenās mikroskopa priekšrocības:
Zobu mikroskops zobārstniecībā:
Parasti endodontiskajā zobu ārstēšanā izmanto mikroskopu. Saknes anatomija kanāli ir sarežģīti. Tie var būt ļoti izliekti vai ar dažāda garuma zariem un veidlapas. Tāpēc darbs ar kanāliem ir sarežģīts un prasa pastiprinātu piesardzību ārstiem. Endodontista darbs iegūst stingru precizitāti. Lietošana zobu mikroskops ļauj ārstam precīzāk strādāt ar kanāliem, un nozīmē padarīt to pēc iespējas efektīvāku.
Pirmkārt, īpašs apgaismojums un palielinājums ļauj redzēt daudz vairāk sīkāka informācija, tostarp zobu kanālu struktūras anatomija. Tā rezultātā tas palielinās sakņu kanālu ārstēšanas efektivitāte. Bet visbiežāk mikroskopu izmanto kanālu atkārtota apstrāde.
Ja nepieciešams, atkārtota ārstēšana un kanālu aizpildīšana, zobu mikroskops ļauj:
Papildus mikroskopa izmantošanai endodontijā tā izmantošana ir arī ļoti efektīva protezēšanas darbu un restaurāciju izgatavošana. Palielinājums un papildu apgaismojums ļauj iegūt vizuālu piekļuvi visām zoba zonām un veikt vissarežģītākās manipulācijas ar augstu precizitāti un nepārspējamu kvalitāti.
Mutes dobuma higiēna ir procedūra zobu kariesa, gingivīta, periodonta slimību un sliktas elpas profilaksei. Tā ietver gan ikdienas zobu tīrīšanu, gan profesionālu zobu tīrīšanu, ko veic higiēnists. Šī procedūra ietver aplikuma un zobakmens noņemšanu, kas var veidoties pat rūpīgi tīrot ar zobu suku un izmantojot zobu diegu.
Piedāvājam saviem pacientiem Air-Flow procedūru – gaisa abrazīvu zobu tīrīšanas metodi.
Air-flow sistēma tiek izmantota:
Zobakmens tiek noņemts, izmantojot ultraskaņu, un mīksto aplikumu un pārtikas krāsvielu nogulsnes tiek noņemtas ar ūdens strūklu, pievienojot vieglas abrazīvas vielas (alumīnija oksīds, soda). Emalja ir arī pulēta, un aplikums uz šādām virsmām neuzkrājas tik ātri un aplikums ir daudz vieglāk noņemams. Zobu aplikums tiek noņemts pat visgrūtāk sasniedzamās vietās, nesabojājot emalju. Pēc šīs procedūras zobi atgūst savu dabisko krāsu un svaigumu.
Šīs procedūras biežums ir atkarīgs no katras personas individuālajām anatomiskajām īpašībām, un tas parasti ir jāatkārto 2-3 reizes gadā.
Lai veiktu viskvalitatīvāko pārbaudi pie zobārsta, nepieciešama panorāmas Rentgena attēls. Fotoattēls ļauj rūpīgi izpētīt vietas, kuras ne vienmēr ir pieejams zobārsta vizuālai pārbaudei. Mūsu klīnikā piedāvājam panorāmas rentgena pakalpojumu.
Šī zobu un mutes dobuma izmeklēšanas metode ļauj noteikt klātbūtni un lokalizācija:
Šāda veida diagnostika ļaus nekavējoties kvalitatīvi novērtēt visu zobu stāvokli, mīkstos audus un kaulu audi un tipu. Panorāmas rentgens arī palīdz sastādīt vispārējo ārstēšanas un protezēšanas plānu.
Mūsdienu zobārsta galvenā spēja ir apturēt progresējošus bojājumus zobā ar minimālu ietekmi un zoba apkārtējo veselo audu saglabāšanu. Zobārsta apmeklējums divas reizes gadā var palīdzēt noteikt slimību agrīnā stadijā un nekavējoties novērst tās izplatību, kā arī izvairīties no augstām ārstēšanas izmaksām nākotnē.
Periodontīta vidējo pakāpi vairumā gadījumu pacienti neuztver kā bīstamu slimību. Pamatā viņus satrauc tādas problēmas kā iekaisums, asiņošana un īpaši smaganu recesija, kas izraisa zobu kakliņu pagarināšanos un attiecīgi estētiskus traucējumus. Tādēļ pacienti bieži atsakās no ķirurģiskas ārstēšanas, kas sastāv no vairākām sāpīgām procedūrām.
Vector sistēma ļauj visu primāro iejaukšanos veikt vienā vizītē. Šī metode ir daudz mazāk sāpīga nekā tradicionālās periodonta slimību ārstēšanas metodes, un tāpēc pacienti to uztver ļoti labvēlīgi.
Vector ir jaunākās paaudzes ultraskaņas sistēma, kas ļauj noņemt dziļo subgingivālo zobu aplikumu un novērst gingivītu, periodontītu, periodonta slimības un reimplantitu. Zobakmens, baktērijas un aplikums tiek noņemti līdz pašai paradentālās kabatas atļauta garumā, pulējot saknes virsmu.
Vector sistēma ir pierādījusi sevi smaganu slimību pacientu profilaktiskajā ārstēšanā. Pateicoties īpaši plāna gala izmantošanai, procedūra nemaz netraumē apkārtējos audus, un smaganu kabatu dziļa tīrīšana palīdz tos samazināt.
Kā darbojas Vector sistēma
Izmantojot Vector rīkus, vienīgā kustība tiek veikta lineāra, paralēla saknes virsmai. Vector sistēmas īpatnība ir maiga baktēriju bioplēves un zobu aplikuma noņemšana, izmantojot ultraskaņas enerģijas netiešu saistīšanu. Šajā gadījumā nav cieto audu bojājumu un mīksto audu traumu. Pateicoties speciālajam medikamentam, kas satur mikrodaļiņas, sakņu tīrīšanas efektivitāte ir ievērojami palielināta. Šī sistēma ir lieliski piemērota zobu tīrīšanai zem smaganu līmeņa.
Instrumenta enerģija caur hidroapvalku maigi tiek piegādāta periodonta kabatā (hidrodinamiskais efekts). Periodontālā kabata tiek intensīvi apstrādāta un mazgāta, neveidojot aerosolu. Šī procesa laikā uzklātā medikamenta daļiņas darbojas kā zobu pasta, noņemot mīksto un cieto aplikumu pat no vissarežģītākajām vietām. Tā rezultātā tiek iegūtas gludas, tīras sakņu virsmas un ievērojami samazinās baktēriju skaits, kas noved pie ātras un veiksmīgas dzīšanas.
Šī procedūra ir nepieciešama zobu implantu un vienkāršu tiltu nesējiem. Profesionāla zobu tīrīšana jāveic periodiski, tikai šajā gadījumā tiek ievērots zobu un periodonta slimību profilakses princips. Apmeklējumu biežumu nosaka ārsts, pamatojoties uz pacienta zobu stāvokļa individuālajām īpašībām.
Adrese:
Kr.Barona 33a,
Rīga LV-1011, Latvija
Kontakti:
Tālrunis: +371 66002528
Mobilais: +371 22330642
E-pasts: info@maxilla.lv
Darba laiks:
Darba dienas: 9.00 - 20.00
Brīvdienās: slēgts