Jaunums

Cienījamie pacienti, ar prieku gribam padalīties ar labu ziņu. Tagad mūsu klīnikā ir dentālais mikroskops. Līdz ar to, diagnostika un ārstēšana būs vēl precīzāka. Mūsdienīgas metodes dod mums iespēju maksimāli precīzi redzēt smalkumus, jo nevar prognozēt rezultātu, balstoties tikai uz ārsta intuīciju un pieredzi.

Dentāla mikroskopa priekšrocības:

  • Precīzāka zoba stāvokļa diagnostika
  • Ārsta darba aukstāka precizitāte
  • Efektīva zoba kanālu pārārstēšana

Dentālais mikroskops stomatoloģijā:

Visbiežāk dentālo mikroskopu lieto endodontiskā ārstēšanā. Zobu sakņu anatomija un struktūra katram ir atšķirīga. Sakņu kanāli var būt dažādas formas un garuma. Endodontiskā ārstēšana skaitās sarežģīta un prasa ārsta paaugstinātu uzmanību un precizitāti. Dentālais mikroskops dod ārstam iespēju veikt darbu maksimāli efektīvi, kas dod iespēju saglabāt zobu un pagarināt viņa dzīvi.

Pirmkārt mikroskopa speciālais apgaismojums un palielinājums dod iespēju redzēt vairāk detaļu pirmreizējā ārstēšanā. Jo nekvalitatīva pirmreizēja ārstēšana ar laiku var provocēt iekaisumu procesu zobā, gan zem saknes. Rezultātā priekšlaicīgs zoba zaudējums.

Lai varētu saglabāt zobu, nepieciešama kanālu pārārstēšana. Tādos gadījumos nepieciešams mikroskops. Ar mikroskopa palīdzību ārsts var:

  • Viegli atrast ieeju kanālā;
  • Kārtīgi atplombēt kanālus;
  • Ieraudzīt un slēgt perforāciju kanālā;
  • Ieraudzīt plaisu zoba audumos.

Turklāt mikroskopu lieto ne tikai endodontijā, bet gan veicot restaurācijas un protēžu darbus maksimāli precīzi un efektīvi.

PIERAKSTĪTIES

Contacts

E-mail: info@maxilla.lv
Telephone: +371 66002528
Fax: +371 66002528
Mobile: +371 22330642

Time of work

Time of work:
work days: 9.00 - 21.00
saturday: closed
sunday: closed

Skype